Szkolny Klub Przedsiębiorczości

Szkolny Klub Przedsiębiorczości działa w szkole od 2012 roku, a jego opiekunki panie Grażyna Kołacz i Marlena Macherzyńska należą do Klubu Przedsiębiorczych Nauczycieli IMPULS. W ramach szkolnego klubu uczniowie realizują szereg zadań związanych z ekonomią i przedsiębiorczością. Obecnie realizują programy: „Młodzi przedsiębiorczy” we współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz „Ekonomia na co dzień” we współpracy z Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Przygotowują się także do Olimpiady Przedsiębiorczości. 

W październiku 2017 roku klub ponownie otrzymał tytuł Najlepszego Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości oraz Najlepszej Szkoły Przedsiębiorczości, a panie Grażyna Kołacz i Marlena Macherzyńska mogą się poszczycić tytułem Najlepszego Nauczyciela Przedsiębiorczości w Polsce, który zdobyły już po raz trzeci.