Zbiórka elektrośmieci

Pragniemy poinformować, że w dniach od 11 kwietnia 2022 roku
do 27 maja 2022 roku w naszej szkole odbędzie się zbiórka elektrośmieci czyli zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego np. pralki, lodówki, telewizory, sprzęt komputerowy, drobny sprzęt AGD, itp.

W ramach zbiórki nie przyjmuje się świetlówek, baterii innych niż alkaliczne oraz tuszy i tonerów. Sprzęt komputerowy prosimy dostarczać w godzinach pracy szkoły do magazynu przy bibliotece szkolnej, natomiast pozostałe elektrośmieci na plac szkolny przy śmietniku. Zużyty sprzęt każdy dostarcza do szkoły osobiście. Zachęcamy do udziału w akcji. Można dzięki niej pozbyć się niepotrzebnego sprzętu, wspomóc szkołę a także wziąć udział w edukacji ekologicznej dzieci i młodzieży. Liczymy na Państwa aktywny udział. W akcję mogą zaangażować się nie tylko uczniowie i ich rodzice, ale również pozostali mieszkańcy czy zakłady pracy.