VIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „PRZYRODA W KOLORACH”

W VIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym PRZYRODA W KOLORACH 2018 – tytuł tegorocznej edycji „W świecie psowatych”, organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie i Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie kwalifikację do wystawy otrzymała praca naszej uczennicy Pauliny Kurzacz.


W VIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym PRZYRODA W KOLORACH 2018 – tytuł tegorocznej edycji „W świecie psowatych”, organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie i Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie brały udział prace plastyczne uczniów klasy VII a naszej szkoły. Nadesłano 1423 prace.
Jury, któremu przewodniczył artysta malarz, rzeźbiarz, autor akcji, instalacji, obiektów i rysunków Piotr Lutyński – oceniło prace w kategoriach wiekowych oraz z podziałem na techniki wykonania. Przyznało I, II, III miejsca, wyróżnienia i kwalifikacje do wystawy. Kwalifikację do wystawy otrzymała praca naszej uczennicy Pauliny Kurzacz.